Aktualności

waste

30 września w Skorzęcinie zakończyły się Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików. Zmagania trwały cały tydzień i wierzcie, że łatwo nie było. Zawodnicy grali w kategoriach wiekowych codziennie jedną lub dwie rundy trwające czasem i dwie godziny. Po ciężkim tygodniu uczennica klasy 4a Ania Oszutowska z pozycją czwartą przechodzi dalej?i jedzie grać na Mistrzostwa Polski.

Gratulujemy i kibicujemy.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem