Aktualności

waste

Dziś nasza szkoła ma szczególny powód do radości – miasteczko rowerowe, które powstało dzięki współpracy i zaangażowaniu wielu osób. Tutaj dzieci będą mogły zdobyć pierwsze prawo jazdy – kartę rowerową. Poznają znaki drogowe i zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Uroczystego przecięcia wstęgi i tym samym otwarcia naszego miasteczka dokonali prezydent Tomasz Budasz, pan Piotr Gruszczyński pani dyrektor Elżbieta Zacholska oraz pan Michał Dziel. Następnie w towarzystwie młodych rowerzystów z naszej szkoły odbyli próbną przejażdżkę po miasteczku.

Dzieci opowiedziały o swoich doświadczeniach z rowerem i przekonywały do korzystania z tej ekologicznej, zdrowej i taniej formy transportu. Poprosiły też o więcej ścieżek rowerowych w Gnieźnie, aby móc bezpiecznie poruszać się po mieście. Na koniec wypróbowaliśmy sygnalizację świetlną – działa! Zakończyliśmy to spotkanie przy dźwięku dzwonków rowerowych. Dziękujemy!

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem