Aktualności

Dziś nasza szkoła ma szczególny powód do radości – miasteczko rowerowe, które powstało dzięki współpracy i zaangażowaniu wielu osób. Tutaj dzieci będą mogły zdobyć pierwsze prawo jazdy – kartę rowerową. Poznają znaki drogowe i zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Uroczystego przecięcia wstęgi i tym samym otwarcia naszego miasteczka dokonali prezydent Tomasz Budasz, pan Piotr Gruszczyński pani dyrektor Elżbieta Zacholska oraz pan Michał Dziel. Następnie w towarzystwie młodych rowerzystów z naszej szkoły odbyli próbną przejażdżkę po miasteczku.

Dzieci opowiedziały o swoich doświadczeniach z rowerem i przekonywały do korzystania z tej ekologicznej, zdrowej i taniej formy transportu. Poprosiły też o więcej ścieżek rowerowych w Gnieźnie, aby móc bezpiecznie poruszać się po mieście. Na koniec wypróbowaliśmy sygnalizację świetlną – działa! Zakończyliśmy to spotkanie przy dźwięku dzwonków rowerowych. Dziękujemy!

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem