Aktualności

waste

Wrzesień, to  nie tylko miesiąc, w którym rozpoczyna się nowy rok szkolny, ale także  kojarzy nam się z odchodzącym latem. Uczniowie klasy 3a postanowili bardzo aktywnie rozpocząć ten nowy rok szkolny. Zachęceni przez nauczycieli, rodziców, wychowawcę - rozpoczęli go ……..biorąc udział w zawodach biegowych.W 41 Biegu Lechitów - na dystansie 400 m, rywalizowali wspólnie z innymi rówieśnikami. Z klasy startowało 12 uczniów (największa  grupa w szkole, biorąca udział w zawodach). Szczęście uśmiechnęło się do Zuzi Gbur - I miejsce, Michała Jakubowskiego - III miejsce, Igi Sadło - IV miejsce.

28 Jesienny Bieg os.Winiary - 29 września 2018.

Impreza ta na stałe wpisała się w kalendarz imprez Gniezna. Uczniowie klasy 3A zachęceni zwycięstwem w Biegach Lechitów, ponownie spróbowali swych sił. Tym razem było jeszcze lepiej. Z klasy  startowała spora grupa uczniów. W kategorii dziewcząt - klasy 3, Zuzanna Gbur - zajęła i miejsce, Iga Sadło - II miejsce i Kornelia Rostkowska - III miejsce.

W kategorii chłopców - najlepiej pobiegł Michał Jakubowski.

Bieg survivalowy „Tylko dla orłów”.

Startując w tym biegu  - uczniowie wspomagali Schronisko dla zwierząt w Gnieźnie. Z klasy na dystansie - „Dla Piskląt”(do 11 lat) 3A - pobiegły dwie dziewczynki: Basia Cieślińska i Zuzia Gbur. Było bardzo ciężko.

Wszystkim uczniom biorącym udział w zawodach biegowych - GRATULUJEMY!

ZACHĘCAJCIE INNYCH DO BIEGANIA!

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem