Aktualności

waste

Z okazji rozpoczęcia  kalendarzowej jesieni klasy 2a i 2b pojechały na wycieczkę survivalową do Puszczykowa. Po dotarciu na miejsce i wojskowej musztrze klasy zostały podzielone na grupy. Od tego momentu każda z grup dawała z siebie wszystko, aby pokonać tory przeszkód. Każda z konkurencji wymagała od uczestnika dużej odwagi, wiary w siebie i w grupę oraz pokonania własnych słabości. Rywalizowali na wielozadaniowym torze przeszkód, wspinali się na ściance, strzelali z łuku. Po krótkiej przerwie zostali zabrani na poligon, gdzie odbyły się zadania taktyczno - sprawnościowe. Zwieńczeniem zmagań było podsumowanie wyników i wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem