Aktualności

W miniony poniedziałek w MOK- u odbyły się Mistrzostwa Gniezna i Powiatu w Szachach. Były to XX Igrzyska Dzieci i Młodzieży. Turniej był rozegrany na zasadzie  7 rund systemem szwajcarskim i sędziowany przez sędziego pana Emila Wiśniewskiego. Patronat nad rozgrywkami objęli: Urząd Miasta Gniezna i Starostwo Powiatowe.

Naszą szkołę reprezentowali:

- Łukasz Orczykowski - klasa VI A

- Karol Szeszycki - klasa IV A

- Dawid Jaworski - klasa III A

- Anna Oszutowska - klasa IV A

Wyniki Turnieju są następujące - (kategoria klasy I-VI)

I miejsce - Szkoła Podstawowa ”Prymus”

II miejsce - Szkoła Podstawowa w Szczytnikach

III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 6 w Gnieźnie

Gratulujemy całej drużynie i życzymy dalszych sukcesów!

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem