Aktualności

Herb, flaga, barwy” - warsztaty muzealne pt. ”Polska niepodległa -100 lat wolności. Uczniowie klasy 3A wybrali się na ciekawe zajęcia do Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej, podczas których  przypominali symbole państwa i miasta. Poznali historię, jak zmieniał się orzeł na polskiej fladze. W przystępny sposób uczniowie zapoznali się z historią odzyskania przez Polskę niepodległości. Zajęcia połączone były z prezentacją multimedialną, a następnie dzieci samodzielnie wykonywały flagę powstańczą.

Była to ciekawa lekcja historii.

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem