Aktualności

Herb, flaga, barwy” - warsztaty muzealne pt. ”Polska niepodległa -100 lat wolności. Uczniowie klasy 3A wybrali się na ciekawe zajęcia do Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej, podczas których  przypominali symbole państwa i miasta. Poznali historię, jak zmieniał się orzeł na polskiej fladze. W przystępny sposób uczniowie zapoznali się z historią odzyskania przez Polskę niepodległości. Zajęcia połączone były z prezentacją multimedialną, a następnie dzieci samodzielnie wykonywały flagę powstańczą.

Była to ciekawa lekcja historii.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem