Aktualności

waste

W poniedziałek 22 października 2018 r. odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów. Uroczystość ta miała miejsce na hali sportowej ,,GOSiR”.

Uczniowie klasy 1a oraz 1b udali się na swoje miejsca. Natomiast rodzice zasiedli na wyznaczonych miejscach przygotowanych dla nich. Na początku został wprowadzony sztandar oraz odśpiewany hymn państwowy. Wydarzenie to rozpoczęła Pani wicedyrektor Izabela Maćkowiak. Następnie uczniowie przedstawili swoje zadania do wykonania w naszej szkole, a także pięknie śpiewali  i tańczyli. Dzieci chętnie brały w tym udział. Nie zabrakło też przedstawień, w których dzieci odgrywały główną role. Na koniec odbyło się ślubowanie, a aktu pasowania dokonała pani wicedyrektor. Wygłaszając słowo ,,ślubujemy” maluszki stawały się prawdziwymi uczniami naszej szkoły!

Uważamy, że pasowanie przebiegło w miłej atmosferze. Nie zabrakło pozytywnej energii oraz wzorowego zachowania. Miło było widzieć radosne twarze małych uczniów i dumnych rodziców. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie będą godnie reprezentować szkołę przez najbliższe lata.

Martyna Zielińska

Zofia Piechowiak

Uczennice kl. 7a

 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem