Aktualności

Ozdoby świąteczne z papieru: gwiazda z papieru KROK PO KROKU

Ozdoby świąteczne z papieru cieszą się niezwykłym powodzeniem. Świąteczna gwiazda z papieru do zawieszenia w oknie lub na ścianie to prawdziwy HIT wśród dekoracji bożonarodzeniowych!

Ozdoby świąteczne z papieru są pełne uroku i łatwe do zrobienia. Naturalne, proste, lecz pomysłowe – odnajdą się niemal w każdym wnętrzu.

Gwiazdka z papieru – pomysł na ciekawą dekorację świąteczną

Boże Narodzenie kojarzy nam się z gwiazdką. Takie ozdoby bożonarodzeniowe z papieru są modne i łatwe do samodzielnego wykonania. Mogą być z powodzeniem użyte jako ozdoby choinkowe. Papierowe gwiazdki ustroją też okno, roślinę w doniczce czy dowolną kompozycję dekoracyjną w domu.

Klasa 3A wybrała się na  warsztaty do Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Najpierw oglądaliśmy prezentację dotyczącą symboli świątecznych, np. drzewko, gwiazda, światełka…, a następnie przystąpiliśmy do samodzielnej pracy - wykonania gwiazdy. Pomagały nam Mamy, panie prowadzące i pani Ola.

Udało się! Pięknie ozdobione gwiazdy zabraliśmy do swoich domów. Ozdobią domowe drzewka.

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem