Aktualności

Ozdoby świąteczne z papieru: gwiazda z papieru KROK PO KROKU

Ozdoby świąteczne z papieru cieszą się niezwykłym powodzeniem. Świąteczna gwiazda z papieru do zawieszenia w oknie lub na ścianie to prawdziwy HIT wśród dekoracji bożonarodzeniowych!

Ozdoby świąteczne z papieru są pełne uroku i łatwe do zrobienia. Naturalne, proste, lecz pomysłowe – odnajdą się niemal w każdym wnętrzu.

Gwiazdka z papieru – pomysł na ciekawą dekorację świąteczną

Boże Narodzenie kojarzy nam się z gwiazdką. Takie ozdoby bożonarodzeniowe z papieru są modne i łatwe do samodzielnego wykonania. Mogą być z powodzeniem użyte jako ozdoby choinkowe. Papierowe gwiazdki ustroją też okno, roślinę w doniczce czy dowolną kompozycję dekoracyjną w domu.

Klasa 3A wybrała się na  warsztaty do Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Najpierw oglądaliśmy prezentację dotyczącą symboli świątecznych, np. drzewko, gwiazda, światełka…, a następnie przystąpiliśmy do samodzielnej pracy - wykonania gwiazdy. Pomagały nam Mamy, panie prowadzące i pani Ola.

Udało się! Pięknie ozdobione gwiazdy zabraliśmy do swoich domów. Ozdobią domowe drzewka.

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem