Aktualności

12  grudnia 2018 roku uczniowie naszej szkoły - 7a i 7b poznali nową dyscyplinę sportu - Rugby. W ramach realizacji projektu szkolnego - "Małe spotkania z  wielkim sportem" klasy siódme gościły na lekcji wychowania fizycznego założyciela gnieźnieńskiego klubu sportowego "TYTAN", wieloletniego trenera rugby, pedagoga  pana Romana Biskupskiego. W trakcie trwania zajęć lekcyjnych p. Roman Biskupski opowiedział wiele ciekawostek o tej dyscyplinie sportu, zapoznał uczniów z podstawowymi przepisami rugby, przybliżył uczniom  jak wygląda trening codzienny rugbystów oraz poprowadził zajęcia w formie małego treningu sportowego z elementami rugby. Zajęcia były bardzo ciekawe i nietypowe, zastosowanie piłek do rugby - jako specyficznego sprzętu, którego używanie wymaga koncentracji oraz wzmożonej uwagi spowodowało wiele  zabawnych sytuacji, jednocześnie uświadomiło uczniom jak nietypową dyscypliną  sportu jest rugby. Za zaangażowanie, poświęcony czas oraz przekazanie wielu cennych informacji na temat rugby serdecznie dziękujemy.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem