Aktualności
Niedawno witaliśmy Świętego Mikołaja. Od tego dnia wszystkim udzielił się przedświąteczny nastrój. Każdy z nas z utęsknieniem czeka na te magiczne, świąteczne dni. Dlatego też 12 grudnia dzieci z klas 1-3 wraz z wychowawczyniami, postanowiły zorganizować świąteczne warsztaty rodzinne. W tych dniach wszyscy są zabiegani, zapracowani, często brakuje nawet chwili na spokojną rozmowę. Dlatego postanowiliśmy "zatrzymać" na chwilę czas i wspólnie z rodzicami zrobić świąteczne ozdoby.
Przy pięknie przystrojonym stole, przy dźwiękach kolęd stworzyliśmy śliczne, błyszczące, kolorowe gwiazdy, choinki i stroiki. Wyszły naprawdę wspaniale, a najważniejsze było to, że zrobiliśmy je razem z rodzicami - wspólnie.
 
ŻYCZYMY w te magiczne Święta pachnących jodełek, z ogromem światełek,
olbrzymich prezentów od wesołych elfów.
Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka.
Wychowawczynie ze swoimi Elfikami

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem