Aktualności

24 zadania na czas oczekiwania - finał projektu eTwinning

Czekanie jest trudne, wie to każdy. Ale czekanie może też być przygodą, zwłaszcza gdy jest wypełnione ciekawymi zadaniami. Dzieci z naszej świetlicy oczekując na Boże Narodzenie każdego dnia wykonywały różne zadania plastyczne, matematyczne, polonistyczne, muzyczne, które odnajdywały w interaktywnym kalendarzu adwentowym. Kalendarz powstał w wyniku współpracy 14 nauczycieli z całej Polski, w ramach projektu eTwinning „24 zadania na czas oczekiwania”. Kalendarz, jak i relacje z podejmowanych działań można znaleźć na blogu świetlicowym „ W naszej świetlicy” oraz na stronie projektu

Zapraszamy do zabawy – w naszym kalendarzu każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.

W trakcie realizacji projektu dzieci tworzyły wiele prac plastycznych, między innymi anioły i aniołki.

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem