Aktualności

Członkowie szkolnego koła PCK dziękują wszystkim, którzy podzielili się słodyczami z podopiecznymi Polskiego Czerwonego Krzyża.W tym roku zebraliśmy blisko 100 czekolad. Ten rodzaj słodyczy ( szczególnie w wersji deserowej, gorzkiej) spożywany z umiarem ma wiele prozdrowotnych zalet i cieszymy się, że mogliśmy z Waszą pomocą sprawić przyjemność wielu osobom. Dziękujemy !

kolaz

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem