Aktualności

waste

Wzorem lat ubiegłych, klasa 3a wzięła udział w akcji „Paczka dla kombatanta.” Uczniowie zbierali artykuły higieniczne, środki chemiczne i spożywcze. Była to tylko część projektu Świąteczna paczka dla Powstańca”.

SAMODZIELNIE WYKONALI TAKŻE KARTKI  Z  ŻYCZENIAMI.

Zbiórka i paczki przed świętami ,a także na Nowy Rok są dla starszych osób dużym wsparciem i dowodem, że pamiętamy o Nich i  o ich poświęceniu.

Dziękuję Rodzicom za pomoc w przeprowadzeniu tej akcji.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem