Aktualności

waste

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Członkowie Samorządu oraz szkolnego koła PCK po raz kolejny zaangażowali się w zbiórkę na rzecz Fundacji WOŚP.

W tym roku zbierali (bez focha) na zakup sprzętu specjalistycznego dla szpitali dziecięcych, ratujących życie i zdrowie najmłodszych pacjentów. Społeczność naszej szkoły okazała i w tym roku wielką hojność. Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli swoje serca - tym,  którzy wrzucali, tym, którzy zbierali, tym, którzy upiekli ciasto i tym, którzy podarowali swoje maskotki. Specjalne podziękowanie dla Pań z Sekretariatu i Mam, które policzyły zebrane pieniądze.  Dzięki Wam to był wyjątkowy dzień. Zebraliśmy 1330,70 zł !!! Się ma? Się da!

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem