Aktualności

waste

Super Game e-sport w tym roku pojawi się w pierwszej stolicy Polski. Hala Szkoły Podstawowej nr 2 będzie gościć graczy z całej Polski między 26 a 27 stycznia 2019 roku. Reprezentacje szkół, jak i drużyny podczas wydarzenia podejmą walkę w dwóch głównych turniejach: HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie oraz LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie. Oprócz tego rozgrywane będą turnieje indywidualne. Wydarzenie rozpocznie się już w sobotę, o godzinie 9:00 i potrwa do niedzieli. Przypominamy, że wstęp na wydarzenie, którego współorganizatorem jest Miasto Gniezno, jest całkowicie darmowy!

Dla odwiedzających przygotowano turnieje indywidualne, strefę free to play oraz wiele innych atrakcji, między innymi możliwość rywalizacji na symulatorze rajdowym Gran Turismo Sport, który sygnowany jest marką TAGHeuer! Zwycięzca otrzyma m.in. fotel gamingowy marki Quersus. Dodatkowo pojawią się turnieje indywidualne w takie gry jak Quake Champions, League of Legends czy Counter Strike: Global Offensive, które odbywać się będą co godzinę. Zapisy na miejscu.

Dla każdego uczestnika udział w wydarzeniu to także niesamowita i niepowtarzalna okazja, by własnoręcznie przetestować ultranowoczesne, superszybkie, gamingowe komputery marki HIRO oraz obejrzeć niezwykle płynną grę w 144 lub 240 Hz i rewelacyjne właściwości monitorów, które dostarcza firma LG.

Miejsce wydarzenia:Hala Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Ks. Prym. Łubieńskiego 7, 62-200 Gniezno

Data wydarzenia:26-27 stycznia 2019Rozgrywki:
- HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie
- LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie

Turnieje indywidualne:
- Counter Strike: Global Offensive - DM
- Symulator rajdowy Gran Turismo Sport
- FIFA 18
- QuakeChampions - DM
- League of Legends

Harmonogram:
Sobota - 26.01.2019
9:00 - 18:00 - LG MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE
9:00 - 16:00 - Wyścigi „Gran Turismo Sport” - zapisy podczas wydarzenia. Główna nagroda fotel gamingowy marki Quersus!
10:00 - 16:00 - Turnieje indywidualne na strefie free to play w gry CounterStrike: Global Offensive, League of Legends, Quake Champions– zapisy podczas wydarzenia
11:00 - 18:00 - Turniej FIFA 2018

Niedziela - 27.01.2019
9:00 - 18:00 - LG MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W E-SPORCIE
9:00 - 18:00 - HIRO QUERSUS PUCHAR POLSKI W E-SPORCIE
9:00 - 16:00 - Wyścigi „Gran Turismo Sport” - zapisy podczas wydarzenia. Główna nagroda fotel gamingowy marki Quersus!
10:00 - 16:00 - Turnieje indywidualne na strefie free to play w gry CounterStrike: Global Offensive, League of Legends, Quake Champions– zapisy podczas wydarzenia
11:00 - 16:30 - Turniej FIFA 2018

Więcej informacji, dokładny harmonogram oraz regulaminy:

https://sgesport.pl/super-game-e-sport-gniezno-2019-harmonogram/

Wydarzenie:

https://www.facebook.com/events/580315712433516/

Transmisja LIVE z wydarzenia dostępna będzie na stronie: https://sgesport.pl/live/

Sponsorzy i partnerzy: HIRO, Quersus, LG, NTT System,sklep.ntt.pl, MSI, Patriot, Viper Gaming, TeetresEsportClothing, iXXLStudio Reklamy, iDrukarnia.pl, Pukawka.pl oraz TEB Technikum.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem