Aktualności

11 stycznia odbył się konkurs „The Best of Marvel” zorganizowany przez Bibliotekę w Czerniejewie, Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną w Gnieźnie oraz Klub Fantastyki Fantasmagoria z Gniezna. Do zmagania się z różnymi zadaniami przystąpiło siedem drużyn. Uczestnicy mieli szansę wykazać się znajomością 20 filmów. Pierwsze zadanie polegało na stworzeniu mema związanego z tematyką konkursu i zachęcającego do czytania komiksów oraz napisaniu tekstu, który miał przedstawić dalsze wydarzenia w czwartej części Avengers.

Konkurencje, które odbyły się już w bibliotece to: rozpoznawanie cytatów i muzyki z filmów, dopasowanie reżyserów do filmu oraz twórców do komiksowych postaci. Uczestnicy układali również filmy w kolejności chronologicznej według wydarzeń oraz odpowiadali na pytania dotyczące filmów oraz aktorów.

A oto osiągnięcia naszych uczniów:

I miejsce Nicole z 8a oraz Olga z 8b

II miejsce Marysia i Ania z 8a

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Autor: Olga Kokotowska

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem