Aktualności

W dniach 31.01-  3.02.2019 po raz pierwszy w Gnieźnie rozegrano Indywidualne  Mistrzostwa Polski w Badmintonie. Na parkiecie Hali przy ulicy Sportowej zmierzyli się najlepsi zawodnicy z całej Polski. Organizatorem mistrzostw był Wojciech Szkudlarczyk, polski badmintonista, trener, wielokrotny medalista o światowym poziomie wytrenowania, trenujący młodzież z gnieźnieńskich szkół od roku. Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość obserwowania najlepszych zawodników z całej Polski  w sportowych zmaganiach. Możliwość obserwowania imprezy na takim poziomie wytrenowania sportowego rozbudza zainteresowanie badmintonem- dyscypliną sportową, która zdobywa coraz większą popularność wśród coraz szerszej rzeszy ludzi. 

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem