Aktualności

waste

Spotkanie z autorem książki i zdobycie jego autografu to prawdziwa frajda dla każdego dziecka, które rozpoczyna swoją czytelniczą przygodę. Tego doświadczyła klasa 1a z Zofią Wróblewską, uczennicą klasy 4a.

Zosia jest fanką książek z serii Biura Detektywistycznego  Lassego i Mai. Przedstawiła pierwszakom swoją pasję i zamiłowanie do książek w fascynujący sposób. Napisała  swoją pierwszą książkę pt. „Tajemnica placu zabaw”, w której przedstawiła nowe przygody Lassego i Mai.  Pierwszaki byli zainteresowani i zaciekawieni.

To spotkanie to prawdziwa uczta dla ducha, dające możliwość poznania autora, ucząca odbioru literatury, zachęcając a do czytania, a może w przyszłości podjęcia własnych prób pisarskich.

Gratulujemy Zosi wspaniałej pasji i debiutu pisarskiego!

Książka interaktywna „Tajemnica placu zabaw”

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem