Aktualności

waste

Z radością informujemy, że nasza uczennica, Matylda Jaworska, zdobyła tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Na ostatnim etapie zmagań konkursowych Matylda napisała esej na temat Artysta – ktoś wyjątkowy, zdumiewający… inny. Tytuł laureata zwalnia z pisania testu z języka polskiego na egzaminie ósmoklasisty i jest powodem do dumy, zwłaszcza że w tym roku konkurs był na bardzo wysokim poziomie. Gratulujemy!

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem