Aktualności

W miejscowości Trembowla na Ukrainie powstaje (tworzy się) polska szkoła.

Trembowla (ukr. Теребовля) – miasto rejonowe na zachodniej Ukrainie w obwodzie tarnopolskim, nad rzeką Gniezna.

Rodzicom i nauczycielom jest niezwykle trudno zorganizować podręczniki, a także potrzebne przybory szkolne. Pomagają w tym polscy nauczyciele, sympatycy, ludzie dobrej woli. W ubiegłym roku  nasza szkoła przekazała zestaw podręczników dla klasy I, II.

Otrzymaliśmy podziękowania od dyrekcji szkoły w Trembowli.

W miesiącu maju w naszej szkole trwała zbiórka przyborów szkolnych, gier, zabawek dla dzieci klas I-III z Trembowli. Zostały one  posegregowane  i przekazane panu W. Pępkowskiemu, który postanowił osobiście zawieźć je na Ukrainę.

Wszystkim UCZNIOM, RODZICOM I NAUCZYCIELOM  SERDECZNIE  DZIĘKUJĘ  za włączenie się do akcji, za życzliwość i pomoc.

A.Frankowska

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem