Aktualności

28 maja na basenie GOSiR  przy ulicy Jolenty w Gnieźnie odbyły się  już po raz dziewiąty ”Sienkiewiczowskie Mistrzostwa Szkoły w pływaniu”. W tej rozgrywanej cyklicznie imprezie szkolnej organizowanej przez nauczycieli wychowania fizycznego wzięło udział ponad 80 uczniów naszej szkoły.


Rywalizowano na dystansach i w poszczególnych stylach:


Klasy I – II styl dowolny, grzbietowy - 25 metrów

Klasy III – IV styl dowolny, grzbietowy , klasyczny i motylkowy - 25 metrów

Klasy V – VI styl dowolny, grzbietowy, klasyczny – 50 metrów i motylkowy - 25 metrów

Klasy VII – VIII styl dowolny, grzbietowy, klasyczny – 50 metrów, styl motylkowy  - 25 metrów


         Uczniowie zdobywali punkty w poszczególnych kategoriach, indywidualnie byli nagradzani za zdobyte miejsca medalami, a także każdy uczestnik otrzymał  słodki upominek. Natomiast klasa która uzyskała największą ilość punktów została wyróżniona pamiątkowym pucharem.

W tej klasyfikacji zwyciężyła KLASA  5A.

Nasi medaliści w poszczególnych konkurencjach:

Klasa I - II dziewczęta - styl dowolny:

  1. Agata Kiełczewska
  2. Alicja Cieślewicz
  3. Lena Czerniawska

Klasa I – II chłopcy – styl dowolny:

  1. Jakub Radwiłowicz
  2. Miłosz Glubiak
  3. Leon Szeszycki            

Klasa I – II chłopcy – styl grzbietowy:

  1. Aleksander Borowski
  2. Miłosz Glubiak
  3. Michał Cyganek

Klasa III – IV dziewczęta – styl klasyczny:

  1. Zuzanna Gbur
  2. Zofia Wróblewska
  3. Iga Sadło

Klasa III – IV dziewczęta – styl grzbietowy:

  1. Weronika Tomczak
  2. Iga Sadło
  3. Monika Fabisiak

Klasa III – IV dziewczęta – styl dowolny:

  1. Weronika Tomczak
  2. Zofia Wróblewska
  3. Zuzanna Gbur

Klasa III – IV chłopcy – styl grzbietowy:

  1. Borys Kuszak
  2. Michał Dąbrowski
  3. Jakub Gumienny

Klasa III – IV chłopcy – styl dowolny:

  1. Michał Dąbrowski
  2. Borys Kuszak
  3. Jakub Gumienny

Klasa V – VI dziewczęta – styl klasyczny:

  1. Oliwia Szarpatowska
  2. Wiktoria Kodranc
  3. Joanna Grzeszczak / Natasza Glubiak

Klasa V – VI dziewczęta – styl grzbietowy:

  1. Inga Jaworska
  2. Urszula Kaczmarek
  3. Wiktoria Kodranc

Klasa V – VI dziewczęta – styl dowolny:

  1. Inga Jaworska
  2. Wanessa Sierakowska
  3. Zuzanna Bryk

Klasa V – VI chłopcy – styl klasyczny:

  1. Jan Bąkowski
  2. Jakub Przybysz
  3. Szymon Nowak

Klasa V – VI chłopcy – styl grzbietowy:

  1. Jakub Fabisiak
  2. Jakub Małkowski
  3. Mateusz Górecki

Klasa V – VI chłopcy – styl dowolny:

  1. Jakub Przybysz
  2. Jakub Fabisiak
  3. Jakub Małkowski

Klasa V – VI dziewczęta – styl motylkowy:

  1. Oliwia Szarpatowska
  2. Wanessa Sierakowska
  3. Zuzanna Bryk

Klasa VII – VIII dziewczęta – styl dowolny:

  1. Martyna Zielińska
  2. Oliwia Nowak
  3. Zuzanna Blige

Klasa VII – VIII dziewczęta – styl motylkowy:

  1. Zuzanna Blige
  2. Oliwia Nowak
  3. Zuzanna Wojciechowska

Klasa VII – VIII chłopcy – styl dowolny:

  1. Maciej Tomczak
  2. Maksymilian Kuszak
  3. Igor Kryszak

Klasa VII – VIII chłopcy – styl klasyczny:

  1. Maciej Tomczak
  2. Maksymilian Kuszak
  3. Maksymilian Kamiński

Wszystkim gratulujemy zarówno udziału jak i sukcesów oraz zapraszamy już za rok na kolejne „Sienkiewiczowskie Mistrzostwa Szkoły w pływaniu”.

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem