Aktualności

waste

W Dolinie Pojednania odbył się dziś (20.09.2019 r.) Turniej Układów Gimnastycznych. Zadaniem każdej grupy było przygotowanie choreografii wzorowanej na TG "Sokół". Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice z klasy 6b – Oliwia i Simona, czyli zespół "Mother of Dragons". Dziewczyny zajęły 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy!

 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem