Aktualności

waste

W piątek, 20 września 2019 r. zobaczyliśmy, co się dzieje, gdy szkołę oddamy w ręce uczniów. Dzieje się dużo dobrego! Mnóstwo fantastycznie przygotowanych i przeprowadzonych przez naszych uczniów warsztatów: sportowych, informatycznych, manualnych, muzycznych... Każdy uczeń miał szansę nauczyć innych tego, co umie najlepiej, zaprezentować to, czym się interesuje. Warsztaty od początku do końca były przygotowane przez młodych ludzi – nauczyciele pełnili tylko rolę wspomagającą ich działania. Mamy nadzieję, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie i odkryć własne uzdolnienia. Ogromnie Wam dziękujemy, jesteśmy z Was bardzo, bardzo dumni! Pierwszy szkolny SLOT uważamy za niezwykle udany!

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem