W piątek, 20 września 2019 r. zobaczyliśmy, co się dzieje, gdy szkołę oddamy w ręce uczniów. Dzieje się dużo dobrego! Mnóstwo fantastycznie przygotowanych i przeprowadzonych przez naszych uczniów warsztatów: sportowych, informatycznych, manualnych, muzycznych... Każdy uczeń miał szansę nauczyć innych tego, co umie najlepiej, zaprezentować to, czym się interesuje. Warsztaty od początku do końca były przygotowane przez młodych ludzi – nauczyciele pełnili tylko rolę wspomagającą ich działania. Mamy nadzieję, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie i odkryć własne uzdolnienia. Ogromnie Wam dziękujemy, jesteśmy z Was bardzo, bardzo dumni! Pierwszy szkolny SLOT uważamy za niezwykle udany!