Aktualności

waste

Dziś w Miejskim Ośrodku Kultury odbyło się podsumowanie  kampanii edukacyjnej pt. "EKO-Strażnicy środowiska w Gnieźnie". W jej trakcie, w gnieźnieńskich szkołach i przedszkolach pojawiali się edukatorzy, którzy  prowadzili  warsztaty ekologiczne. Tematyką tegorocznej akcji były  zagadnienia związane z czystym powietrzem, selektywną zbiórką odpadów oraz kwestiami zrównoważonego rozwoju. Kampania dofinansowana została ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.
Chętne dzieci z naszej świetlicy, którym los  środowiska nie jest obojętny, wzięły udział w konkursie plastycznym. Naszym zadaniem było stworzenie „mapy myśli” ukazującej przyczyny powstawania smogu oraz pokazanie skutków i zagrożeń, jakie niesie ze sobą zanieczyszczenie powietrza.Zbiorowa praca pod okiem pań ze szkolnej świetlicy zdobyła wyróżnienie, a współautorki otrzymały uścisk dłoni  prezydenta miasta oraz eko-upominki. Ponadto nasza szkoła wzbogaciła się o pojemnik do zbierania zużytych baterii, zgniatarkę do butelek typu pet oraz grę edukacyjną.
 

 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem