Aktualności

waste

W ramach Szkolnego Klubu Gier Planszowych "Bierka," działającego przy Szkole Podstawowej nr 6 zorganizowano Warcabowy turniej. 11 grudnia nasza szkoła rzuciła wyzwanie Szkole Podstawowej Nr 2, która stanęła do zawodów. Z każdej szkoły stawiło się 12 zawodników+2 rezerwowych, stanowiących drużynę. Dzieci z klas I-IV rozegrały 7 partii po 10 minut każda. Każdy zawodnik zbierał swoje punkty, gdyż wyzwanie miało wyłonić zwycięską drużynę, która otrzyma Nagrodę Dyrektora. Motto turnieju brzmiało "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą, a nie przegranym", a optymistyczne nastawienie zawodników było widoczne. 
Sala szkolnej stołówki zamieniła się o 16.00 w salę gry, a emocje sięgały sufitu.
Medalowa trójka z naszej szkoły to: "złoty" Olek Meller z klasy 2a,"srebrny" Kacper Brzostowski z 2b oraz "brązowa" Daria Wittke z klasy 3a. Sędziował niezawodny p. Mirosław Sobczak- na co dzień trener klubu szachowego LKS Chrobry.
 
No i informacja najważniejsza - Szóstka Wygrała!
 
Zapraszamy do fotorelacji:

 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem