Aktualności

waste

W okresie świąt działamy twórczo i artystycznie tworząc prawdziwe i przepełnione magią dekoracje. W miniony piątek dzieci z kółka turystycznego i kulinarnego wybrały się  do Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej  przy ul. Kolegiaty na świąteczne warsztaty.
W  sali wspólnie z dziećmi tworzyliśmy świąteczne anioły w różnych technikach zdobienia. Było dekorowanie cienkim drutem, tasiemkami, cekinami ,ozdobnymi wycinankami, koralikami. Każdy był skupiony, projektował, wycinał i ozdabiał według własnego pomysłu. Panowała atmosfera  radości. Na koniec zaprezentowaliśmy  swoją ukończoną pracę.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem