Nasza szkoła dołączyła do ogólnopolskiej akcji „ Idą święta , nie o sms-ie lecz o kartce pamiętaj”. Celem kampanii było zwrócenie uwagi wszystkich polskich rodzin, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, szczególnie pamięć o członkach swojej rodziny, wspólne spędzanie czasu wolnego, jak również- a może nawet przede wszystkim kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych.

W związku z akcją uczniowie klas 1-3 otrzymali kartki świąteczne, które mogli wraz z rodzicami wypisać i wysłać do swoich bliskich. Dodatkowo chętni uczniowie wzięli udział w ogólnopolskim konkursie na kartkę świąteczną, które zostały wysłane do organizatorów. Dziękujemy rodzicom za włączenie się do akcji.

power300

przycisk