Aktualności

waste

Nasza szkoła dołączyła do ogólnopolskiej akcji „ Idą święta , nie o sms-ie lecz o kartce pamiętaj”. Celem kampanii było zwrócenie uwagi wszystkich polskich rodzin, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, szczególnie pamięć o członkach swojej rodziny, wspólne spędzanie czasu wolnego, jak również- a może nawet przede wszystkim kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych.

W związku z akcją uczniowie klas 1-3 otrzymali kartki świąteczne, które mogli wraz z rodzicami wypisać i wysłać do swoich bliskich. Dodatkowo chętni uczniowie wzięli udział w ogólnopolskim konkursie na kartkę świąteczną, które zostały wysłane do organizatorów. Dziękujemy rodzicom za włączenie się do akcji.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem