Aktualności

waste

cd11e14b3

Projekt  miał formę grywalizacji, w której wzięli  udział uczniowie klas 5 – 7 szkoły podstawowej. Najpierw uczniowie ukryli  Świętego Mikołaja w dowolnym miejscu kuli ziemskiej, przygotowując zagadkę ze wskazówkami dla pozostałych uczestników zabawy. Zagadki zebrano w interaktywnym kalendarzu. 

 
Miejsca pobytu Mikołaja oraz szkoły biorące udział w projekcie oznaczono na mapie. 
 
 
Projekt umożliwił biorącym w nim udział uczniom poznanie  ciekawych miejsc na mapie świata oraz poznanie metod publikacji informacji w internecie, narzędzi IT do wykorzystania w procesie nauczania i uczenia się. Poprzez zabawę połączoną z rywalizacją uczniowie mogli  rozwijać umiejętności logicznego myślenia, dedukcji oraz wyciągania wniosków. Projekt miał charakter ogólnopolski, wzięło w nim udział  28 placówek. Zespołowo zajęliśmy 10 miejsce. Naszą Szkołę reprezentowali: Ania Oszutowska, Tosia Krawczyk, Krzysiek Modrzejewski, Kamil Ławecki, Amelia Sołtysiak i Janek Bąkowski.  Codziennie rozwiązywali  jedną, a czasem dwie zagadki, starając się zrobić to w jak najkrótszym czasie.  Najlepszą tropicielką okazała się Ania- zajęła 9 miejsce. Pozostali uczniowie uplasowali się na następujących miejscach: Krzysiek - 15, Kamil - 20,  Janek i Amelia na 28  i  Tosia na 30.  
 
Tropicielom dziękujemy za podjęcie wyzwania i reprezentowanie naszej społeczności i  gratulujemy! 
 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem