Aktualności

waste

Kończymy w świetlicy projekt zainspirowany książką K. Applegate "Drzewo życzeń". Wysłaliśmy autorce wszystkie, stworzone wspólnie z partnerami z 24 europejskich krajów, materiały. Wśród nich znalazły się i nasze prace plastyczne, życzenia, list do dzieci uczestniczących w projekcie i zdjęcia naszego świetlicowego drzewa życzeń. Jeśli jesteście ciekawi co zobaczyła autorka- zapraszamy tutaj: https://wke.lt/w/s/1vQ981

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem