Aktualności

waste

 
Informujemy, że od 2 marca 2020 r. rusza elektroniczna rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021. Szczegółowe informacje dostępne są na plakatach. 
 
Obwód Szkoły Podstawowej nr 6 : 
Ulice : 3-go Maja nr parzyste od 2 do 20 i nr nieparzyste od 1 do 25, Bł. Jolenty, Budowlanych nr nieparzyste od 1 do 13 i nr parzyste od 2 do 18, Jasna, Józefa Chociszewskiego, Ks. Kand. Stefana Wyszyńskiego nr parzyste od 14 do 38 i nr nieparzyste do 7 do 37, Ks. mjr. Mateusza Zabłockiego nr: 2, 2a - 2c,4, 4a, Kwiatowa, Łazienki, Stanisława Chudoby, Św. Michała, Tadeusza Sobieralskiego, Żwirki i Wigury. 
 
 

https://naborsp-kandydat.vulcan.net.pl/gniezno/RecruitmentRules

 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem