26 lutego 2020 roku  uczniowie klasy 2a,3a i 3b naszej szkoły byli uczestnikami nietypowej lekcji wf. Polski Związek Hokeja na Trawie  zorganizował dla uczniów naszej szkoły spotkanie z trenerem reprezentacji Polski do lat 18 panem Mateuszem  Grochnalem oraz reprezentantem Polski od lat 18- do 21 panem Marcelem Jędro. Zajęcia zostały zorganizowane w ramach projektu "Z hokejem przez Polskę" , przeprowadzone były w formie pokazowo- zabawowej. Uczniowie klas 2 i 3 mieli okazję również poznać jak wygląda strój bramkarza, w jaki sposób prowadzi się piłkę oraz jak należy trzymać kij do hokeja. Zajęcia zakończone zostały meczem, w który wzięli udział prowadzący zajęcia oraz uczniowie. Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę.