waste

Ze względów bezpieczeństwa, w tym roku wszystkie działania kulturalne Miasta Gniezna, Miejskiego Ośrodka Kultury i Starego Ratusza związane z Dniem Dziecka odbędą się w przestrzeni internetowej. Nie znaczy to jednak, że będzie nudno. Wręcz przeciwnie!

Dla najmłodszych przewidziano konkursy, warsztaty oraz zajęcia plastyczne i muzyczne. Specjalnymi wydarzeniami, na które szczególnie serdecznie zapraszamy, będą występ iluzjonisty na żywo oraz transmisja ze spotkania z Prezydentem, który odpowie na pytania nadesłane do niego przez dzieciaki.

Wypatrujcie transmisji na FB/Królewskie Gniezno, FB/MOKGniezno, FB/Stary Ratusz oraz na www.mok.gniezno.pl

power300

przycisk