Przed świętami na lekcji wychowawczej w naszej klasie zrodził się pomysł na wspólne warsztaty pieczenia ciast. Szybko znalazły się chętne i wspólnie poprzez ankietę na Formsie wybrałyśmy rodzaj wypieków. Prawie jednogłośnie wygrała babka marmurkowa. Umówiliśmy się na środę przed Wielkanocą. Dokładnie o dziewiątej rano  zabrałyśmy się do pieczenia. Podczas pracy wzajemnie obserwowałyśmy się – miałyśmy włączone kamerki, rozmawiałyśmy, dzieliłyśmy się doświadczeniem, radami dotyczącymi pieczenia. Dla większości z nas nie była to premiera, Po godzinie ciężkiej pracy wyszły pyszne babki, które zjadłyśmy ze smakiem. To spotkanie bardzo nam się spodobało, więc chcemy spotykać się częściej i dalej wypiekać cuda. Mamy cichą nadzieję, że dołączy do naszej grupy jakiś kolega.

Tosia, Laura, Ola, Sandra, Matylda, Martyna, Marta