Co prawda do  świąt Bożego Narodzenia jeszcze trochę czasu, jednak warto już teraz pomyśleć o odpowiednich dekoracjach .Tym bardziej że dzisiejsza propozycja jest dość uniwersalna, bo po prostu zimowa. Taki świąteczny lampion zrobiony ze słoiczka ma ogromną zaletę. Jest ozdobą zarówno w dzień jak i w nocy, kiedy rozświetla swoim jasnym i przede wszystkim ciepłym światłem pomieszczenie w którym się znajduje. Uczniowie klasy 3B  wykonali taki właśnie lampion. Na koniec pracy  do środka włożyli niewielką  świeczkę i wszyscy zobaczyli efekty swojej pracy. Zobaczcie ,jak pięknie rozświetliła się nasza sala.

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiążą się piękne tradycje i zwyczaje. Jedną z nich jest wspólne kolędowanie  Dzieci z klasy 3B  postanowiły, że mimo trudności  związanej z pandemią korona wirusa chcą przygotować dla swojej rodziny jedną polską kolędę, którą zaprezentują podczas kolacji wigilijnej..I tak właśnie się stało. Ćwiczyliśmy  śpiew kolędy „Przybieżeli do Betlejem…” ,a następnie doskonaliły grę na dzwonkach. Muzyczne zajęcia, napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy klimat zbliżających się świąt.