Kartki krążą po Europie, kartki wielkanocne! Zostały własnoręcznie zrobione przez dzieci we Włoszech, Turcji, Chorwacji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Polsce, i niosą ze sobą Dobrą Nowinę o Zmartwychwstaniu, a także życzenia pokoju, miłości i nadziei. Wymianę kartek zaproponowała Natalie Richardson z Wielkiej Brytanii, a wyzwanie podjęła klasa 3b. Kartki zostały wysłane, teraz niecierpliwie oczekujemy na życzenia skierowane dla nas i zastanawiamy się, jak opowiedzieć naszym nowym kolegom o polskich tradycjach wielkanocnych...
Wymiana kartek  jest częścią projektu realizowanego w ramach programu eTwinning, do którego nasza szkoła  właśnie dołączyła. Easter Fun Cards Exchange Projekt  otwiera, mamy nadzieję, dłuuuuuugą listę  projektów edukacyjnych, w których będziemy uczestniczyć razem ze szkołami z całej Europy.