Aktualności

waste

Kartki krążą po Europie, kartki wielkanocne! Zostały własnoręcznie zrobione przez dzieci we Włoszech, Turcji, Chorwacji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Polsce, i niosą ze sobą Dobrą Nowinę o Zmartwychwstaniu, a także życzenia pokoju, miłości i nadziei. Wymianę kartek zaproponowała Natalie Richardson z Wielkiej Brytanii, a wyzwanie podjęła klasa 3b. Kartki zostały wysłane, teraz niecierpliwie oczekujemy na życzenia skierowane dla nas i zastanawiamy się, jak opowiedzieć naszym nowym kolegom o polskich tradycjach wielkanocnych...
Wymiana kartek  jest częścią projektu realizowanego w ramach programu eTwinning, do którego nasza szkoła  właśnie dołączyła. Easter Fun Cards Exchange Projekt  otwiera, mamy nadzieję, dłuuuuuugą listę  projektów edukacyjnych, w których będziemy uczestniczyć razem ze szkołami z całej Europy.

 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem