Wydarzenia biblioteki

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/restartnn/ftp/sp6/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 473

Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/restartnn/ftp/sp6/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 474

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/restartnn/ftp/sp6/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 476

W grudniu nasza szkoła wzięła udział w konkursie „Książki naszych marzeń", zorganizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Cel konkursu to przede wszystkim popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.
Dzieci mogły wybrać swoje ulubione tytuły, dzięki czemu powstała lista ich wymarzonych książek. Ponadto uczniowie klasy 6b przygotowali krótki film na temat „Nasza szkoła powinna dostać wymarzone książki, bo...". Wystąpili w nim: Aleksandra Banaszak, Zuzanna Chełek, Zuzanna Kuczma, Mikołaj Kaczmarek, Gerard Kaszyński, Karol Ryczkowski i Michał Wilgosz. Miłosz Czerwiński był odpowiedzialny za sprawy techniczne. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia filmu.