Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji uczniowie zredagowali pozdrowienia, słowa pełne życzliwości, docenienia drugiej osoby i wrzucili je do “Pudełka na dobre słowa”, a członkowie Samorządu Uczniowskiego weszli w rolę “listonoszy uśmiechu” i przekazali je adresatom, wywołując u nich wdzięczność i radość.

Każda klasa stworzyła również “Słońca życzliwości”, na ich promieniach wpisując rady dla tych, którzy chcą swoją postawą przekazać, jak ważne jest pozytywne nastawienie wobec drugiego człowieka. Wdrażając dobre myśli w dobre uczynki zaangażowaliśmy się w akcję "Szlachetna paczka", przez cały tydzień wolontariusze zbierali uczniowskie oszczędności do skarbonki a w świetlicy pojawiały się produkty dla potrzebującej, wielodzietnej rodziny.  Dzielenie się dobrem jest dobre- pamiętajmy o tym każdego dnia:)

30 listopad 2022