DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada, Dzień Pluszowego Misia, to święto bardzo lubiane przez dzieci. Tego dnia do naszej szkoły wraz z najmłodszymi uczniami przybyły ich pluszaki.

Na zajęciach dzieci opowiadały o swoich misiach, tańczyły wraz z nimi, wykonywały misiowe opaski, kodowały oraz poznały historię niedźwiadka Wojtka.

Tego dnia podano też wyniki konkursu plastycznego dla klas 1-3. Zadaniem uczestników było przedstawienie na rysunku misia z ulubionej książki. Dzieci wspaniale poradziły sobie z tym zadaniem! Wszyscy uczestnicy otrzymali misiowe upominki, a 10 prac zostało wyróżnionych. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Zachęcamy również do czytania książek o misiach z naszej szkolnej biblioteki (nie tylko w dniu ich święta): o Kubusiu Puchatku, Misiu Paddingtonie, Misiu Uszatku, Czarnym Nosku i o niedźwiadku Wojtku.

30 listopad 2022

biblioteka, wydarzenia