Opłaty za obiady

Odpłatność za obiady regulowana jest do 10 dnia każdego miesiąca.

WAŻNE! Prosimy, aby wpłat dokonać tak, by najpóźniej 11 były zaksięgowane.

Odliczenia dokonuje się od kwoty  do zapłacenia za NASTĘPNY miesiąc  (nawet jeśli nieobecność nastąpiła przed dokonaniem przelewu).  
Prosimy NIE DOKONYWAĆ SAMODZIELNIE  odliczeń za nieobecność ani nie zaokrąglać kwoty do zapłacenia!  To generuje problemy z księgowaniem wpłat. 
W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt e mailowy z kierowniczką  świetlicy lub intendentką:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 

Opłata za marzec: 99,00 zł

 

Wpłata przelewem na konto bankowe:

BS Gniezno Nr 47 9065 0006 0000 0000 4301 0001

tytuł przelewu: imię i nazwisko dziecka, miesiąc

lub gotówką u pani intendentki codziennie w godzinach 11.30 – 13.00

Uprzejmie prosimy o dostosowanie się do wyznaczonych godzin.

Zgłaszanie nieobecności:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon do świetlicy 579-646-429

telefon do sekretariatu: (61) 426-13-25

Odliczenie za nieobecność będzie naliczane od następnego dnia po zgłoszeniu nieobecności. Nie odliczamy nieobecności jednodniowej, z wyjątkiem spowodowanej udziałem w wycieczce/imprezie szkolnej, zgłoszonej z wyprzedzeniem przez nauczyciela.

 

Regulamin płatności przelewem za obiady