Odpłatność za obiady regulowana jest do 10 dnia każdego miesiąca.

WAŻNE! Prosimy, aby wpłat dokonać tak, by najpóźniej 11 były zaksięgowane.

Kwota za wrzesień 20x5,50= 110 zł

Wpłata WYŁĄCZNIE przelewem. 
Informacja o odliczeniach  za czas  nauki zdalnej zostanie przesłana przez dziennik. 
Odliczenia dokonuje się od kwoty  do zapłacenia za NASTĘPNY miesiąc  (nawet jeśli nieobecność nastąpiła przed dokonaniem przelewu).  
Prosimy NIE DOKONYWAĆ SAMODZIELNIE  odliczeń za nieobecność ani nie zaokrąglać kwoty do zapłacenia!  To generuje problemy z księgowaniem wpłat. 
W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt e-mailowy z:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 
 
 
 
 

Wpłata przelewem na konto bankowe:

BS Gniezno Nr 47 9065 0006 0000 0000 4301 0001

tytuł przelewu: imię i nazwisko dziecka, miesiąc

 

 

Zgłaszanie nieobecności:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

telefon do świetlicy 579-647-542

telefon do sekretariatu: (61) 426-13-25

Odliczenie za nieobecność będzie naliczane od następnego dnia po zgłoszeniu nieobecności. Nie odliczamy nieobecności jednodniowej, z wyjątkiem spowodowanej udziałem w wycieczce/imprezie szkolnej, zgłoszonej z wyprzedzeniem przez nauczyciela.

 

Regulamin płatności przelewem za obiady