W hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2 przy ulicy Łubieńskiego w Gnieźnie w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w środę  26 października 2022 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego Szkół Podstawowych w unihokeju w kategorii dziewcząt.

W zawodach wzięły udział 3szkoły podstawowe z terenu powiatu gnieźnieńskiego: SP Niechanowo, SP Łubowo i Nasza „Szóstka". Szkoły rozpoczęły rozgrywki systemem „każdy z każdym”.

Naszej reprezentacji nie udało się powtórzyć sukcesu z Mistrzostw Gniezna i po emocjonujących dwóch meczach w których dziewczyny musiały uznać wyższość rywalek zajęliśmy

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gnieźnieńskiego.

Nasząszkołę reprezentowały:Wiktoria Bonisławska, Alicja Cieślewicz, Agata Kiełczewska, Julia Przybylska, Daria Witke, Julia Trzosek, Laura Fiedor i Lena Skory.

Zespół przygotowali i prowadzili: p. Tomasz Ostrowski i p. Jarosław Glinkowski.

SERDECZNIE  GRATULUJEMY!!!