Fundacja Ewy Nawarol „My nie gryziemy” zawitała w naszej szkole. Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wzięli udział w warsztatach i przyswoili niezbędną wiedzę z zakresu bezpiecznego obcowania z psami, co na końcu szkolenia zostało sprawdzone przez prowadzącą panią Kasię. Uczniowie odpowiedzieli na wszystkie zadane pytania.

Nie brakowało również chętnych do ćwiczeń, dzieci pomagały sobie nawzajem przy wykonywaniu zadań. Ze sprzątaniem po pieskach nie mieli problemu nawet pierwszoklasiści. Dla tych najbardziej aktywnych znalazły się drobne gadżety, a wszystkim uczestnikom wręczone zostały książeczki edukacyjne, baloniki oraz kolorowe naklejki z pieskami i kotkami.

Dla uważnych dzieci, które jako pierwsze prawidłowo wykonały trzy zadania z książeczek, prowadząca przygotowała zakładki do książek z wizerunkiem trucka.

Mamy nadzieję, że zadania w książeczkach już wszystkie rozwiązane!!!