Aktualności

6 maja o 11.00 w Radiu Gniezno będzie można posłuchać audycji, z udziałem uczniów kl VI b: Olgi, Matyldy i Franciszka.  Opowiadali w niej o tym, jak ważną rolę pełnią drzewa w życiu człowieka. Może trochę się przy tym wymądrzali, ale znakomicie sobie poradzili z tremą!

Nawiasem mówiąc, tak im się spodobało studio radiowe, że trudno ich było oderwać od mikrofonu. Po audycji narodził się pomysł stworzenia naszego szkolnego radia. Zobaczymy co z tego wyniknie... Na razie zapraszamy do posłuchania audycji na falach Radia Gniezno. Warto słuchać uważnie, bo 13 maja, na antenie Radia Gniezno, odbędzie się konkurs dotyczący wiadomości o drzewach. 

godlorp 

Dziennik elektroniczny

mobil300

MegaMisja

MegaMisja

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem