Aktualności

Uczyć każdy może? Może nie każdy, ale Magda Dziel i Asia Grzeszczak z kl 4a - mogą! I to śpiewająco! W dodatku o całkiem poważnych sprawach: ni mniej ni więcej tylko o obrotach ciał niebieskich, o tym co wspólnego ma Ziemia z owsianką i skąd się wzięły pory roku. Niestety, dziewczyny  nie wyjaśniły dlaczego wiosną czasem pada śnieg, ale tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą! Własnoręcznie wykonaną  prezentację multimedialną adeptki nauczania okrasiły osobistym występem wokalnym i duuuużą dozą temperamentu scenicznego. Uczniowie 3b chętnie odpowiadali na pytania zadawane na końcu lekcji i sami też pytali o to jak to jest tak naprawdę w tej czwartej klasie, o której tyle ciągle im opowiada ich wychowawczyni. Na koniec doszło do małej dyskusji na temat czy Pluton jest planetą czy też nie.  Ostatecznie wszystkich pogodziły cukierki, które spadły na 3b niczym deszcz meteorytów.
Jeśli ktoś jeszcze poczuł w sobie powołanie do nauczania i chciałby je wypróbować w 3b - zapraszamy!

godlorp 

Dziennik elektroniczny

mobil300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem