Aktualności

W dniu 7.06.2017 roku uczniowie naszej szkoły uroczyście zakończyli cykl zajęć dodatkowych dla klas drugich i trzecich  na pływalni  GOSiR . W ciągu dwóch miesięcy mali pływacy opanowali umiejętności pływackie oraz je doskonalili, mile spędzając czas w wodzie. & czerwca w kawiarnio widowni GOSiR   Zastępca Prezydenta  Miasta Gniezna pan Michał Powałowski wręczył wszystkim uczestnikom projektu dyplomy i drobny upominek do wykorzystania w czasie wolnym z rodziną. Wszystkim uczestnikom projektu GRATULUJEMY ukończenia kursu pływackiego.

godlorp 

Dziennik elektroniczny

mobil300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem