W dniu 7.06.2017 roku uczniowie naszej szkoły uroczyście zakończyli cykl zajęć dodatkowych dla klas drugich i trzecich  na pływalni  GOSiR . W ciągu dwóch miesięcy mali pływacy opanowali umiejętności pływackie oraz je doskonalili, mile spędzając czas w wodzie. & czerwca w kawiarnio widowni GOSiR   Zastępca Prezydenta  Miasta Gniezna pan Michał Powałowski wręczył wszystkim uczestnikom projektu dyplomy i drobny upominek do wykorzystania w czasie wolnym z rodziną. Wszystkim uczestnikom projektu GRATULUJEMY ukończenia kursu pływackiego.

• 20170601_180008[1]
  • 20170601_180032[1]