Aktualności

W dniu 22 września uczniowie klasy 4a i 5b spotkali się z Panem Rafałem Grotowskim ,olimpijczykiem z Sydney, wielokrotnym mistrzem Polski, laureatem tytułu najskuteczniejszego strzelca oraz Sportowca Roku, zawodnika Pocztowca Poznań, wieloletniego trenera dzieci i młodzieży w hokeja na trawie. Nasz gość ciekawie opowiedział o swojej dziedzinie sportu, opowiedział o sprzęcie używanym do gry, pokazał sposoby prowadzenia piłki, objaśnił  zasady gry. Uczniowie mogli również zapoznać się z ekwipunkiem bramkarza oraz wzięli udział w części praktycznej zajęć- nauczyli się jak należy trzymać laskę hokejową, jak wygląda sposób wykonania strzału na bramkę. Za przybliżenie nam wiedzy na temat hokeja na trawie SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem