Aktualności

W auli Miejskiego Ośrodka Kultury Gnieźnie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego Szkół Podstawowych w szachach. Rozegrano turniej pomiędzy czteroosobowymi zespołami, tempem po 15 minut na partię dla zawodnika.  Na starcie stanęło 8 zespołów. Na drugim miejscu uplasował się zespół naszej szkoły w składzie: Łukasz Orczykowski, Lena Frąckowiak, Karol Szeszycki, Anna Oszutowska. Drużyna reprezentować będzie nasz powiat w listopadowym finale wojewódzkim.  

Turniej sędziował Emil Wiśniewski. 

godlorp 

Dziennik elektroniczny

mobil300

MegaMisja

MegaMisja

 

English is Fun! - Blog

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem