III miejsce w unihokeju dziewcząt

W hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2 przy ulicy Łubieńskiego w Gnieźnie w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piątek 06 października 2023 roku odbyły się Mistrzostwa Gniezna Szkół Podstawowych w unihokeju w kategorii dziewcząt klas VII i VIII.

W zawodach wzięło udział 5 szkół podstawowych z terenu miasta Gniezna: SP 2, SP 5, SP 6, SP 9 i SP Milenium. Mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”

Nasza reprezentacja odnotowała następujące wyniki:

SP 6 – SP 5 2:0

SP 6 – SP 9 2:0

SP 6 – SP Milenium 0:1

SP 6 – SP 2 0:1

W efekcie odniesionych dwóch zwycięstw i dwóch porażek Nasze zawodniczki zajęły III miejsce w Mistrzostwach Gniezna w unihokeju dziewcząt.

Na zakończenie turnieju zespoły, które zajęły miejsca na podium otrzymały pamiątkowe medale.

Naszą szkołę reprezentowały: Wiktoria Bonisławska, Alicja Cieślewicz, Agata Kiełczewska, Julia Przybylska, Daria Witke, Julia Trzosek i Natalia Doberschutz.

Zespół przygotowali i prowadzili: p. Tomasz Ostrowski i p. Michał Hawłasewicz