II MIEJSCE SP 6 W MISTRZOSTWACH GNIEZNA W FUTSALU

Chłopcy z roczników 2009 – 2010 reprezentowali Naszą szkołę w Mistrzostwach Gniezna Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej. Do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn z gnieźnieńskich szkół podstawowych podzielonych na cztery grupy. My graliśmy w grupie D, w pierwszym meczu pokonaliśmy SP 3  1:0, natomiast w drugim przegraliśmy z SP 12 II   1:2.

Z drugiego miejsca awansowaliśmy do ćwierćfinału gdzie pokonaliśmy SP 1  4:1.

W półfinale ponownie zmierzyliśmy się z SP 3 pewnie pokonując tą drużynę 3:1, w finale musieliśmy uznać wyższość pierwszego zespołu SP 12, gdzie po naprawdę zaciętym meczu zakończonym wynikiem 1:3 uzyskaliśmy tytuł Vice Mistrzów Gniezna w Futsalu.

Duże brawa dla całego zespołu za walkę i sportową postawę.

Szkołę reprezentowali: Damian Jaworski, Michał Jakubowski, Sebastian Cieślewicz, Nikodem Witucki, Aleksander Borowski, Aleksander Antkowiak.

Reprezentację Szkoły przygotowali i prowadzili nauczyciele WF: Tomasz Ostrowski i Michał Hawłasewicz.

25 listopad 2023