Mistrzostwa szkoły klas czwartych w

Mistrzostwa szkoły klas czwartych w "Dwa ognie"

W dniu 12 stycznia na hali sportowej GOSiR odbyły się Mistrzostwa klas czwartych w „Dwa ognie”.

Udział w zawodach wzięły klasy 4A i 4B. Mecz był rozgrywany 2 x 10 minut z przerwą na zmianę stron boiska.

Sama rozgrywka okazał się bardzo emocjonująca ze względu na przebieg, ponieważ jedna i druga klasa wykazały się ogromnym zaangażowaniem i dużym poziomem sprawności fizycznej. Dowodem na to był wynik meczu który przez cały czas gry utrzymywał się remisowy. Dopiero w końcówce drugiej połowy klasa 4A wysunęła się na prowadzenie zdobywając dwu punktową przewagę i nie oddała już zwycięstwa do końca.

Wynik meczu: 4A 20pkt – 18pkt 4B

Po zakończonej rozgrywce zostały wręczone pamiątkowe dyplomy oraz dla wszystkich uczestników drobne upominki.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie.

Zawody zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele WF: Michał Hawłasewicz i Tomasz Ostrowski.