Bezpieczeństwo w czasie ferii zimowych to temat przewodni konkursu plastycznego adresowanego do uczniów klas 1-3, który odbył się przed feriami w naszej szkole. Celem konkursu było propagowanie zasad bezpiecznego wypoczynku w okresie ferii zimowych.

Uczniowie mieli za zadanie wykonać prace plastyczne :

Klasy pierwsze- plakat promujący bezpieczne ferie.

Klasy drugie - plakat zawierający hasło i ilustracje związaną z bezpiecznymi feriami.

Klasa trzecia- komiks dotyczący bezpiecznego i zdrowego spędzania wolnego czasu.

Pośród wszystkich prac komisja konkursowa wybrała plakaty odpowiadające kryterium konkursu: samodzielność wykonania, technika i staranność wykonania pracy.

Zwycięscy konkursu otrzymali dyplomy oraz upominki.

Oto nagrodzeni:

1 miejsce Małgorzata Michalak

2 miejsce Julka Przybylska

3 miejsce Emilia Cichocka

Wyróżnienia:

Aleksandra Nowak

Antonina Kasprzyk

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za wykonanie prac i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.